Krádeže, loupeže, nehody, přestuky, vraždy, znásilnění. Aktuální krimi zpravodajství

www.hradeckralove.krimidoma.cz

Aktuální krimi zprávy z města Hradec KrálovéHradec Králové - 01.07.2013 18:12 hod.
Další podvedená seniroka - místo dolarů papírové kapesníky
Dne 27. 6. 2013 v poledne oslovila na Ulrichově náměstí v Hradci Králové 83letou stařenku neznámá žena. Pod záminkou autonehody svého známého, který leží údajně ve zdejší fakultní nemocnici, seniorce tvrdila, že pokud nezaplatí zálohu na operaci, hrozí zraněnému amputace nohy. Když stařenka odpověděla, že peníze nemá, podvodnice ji požádala o další pomoc.

Hradec Králové - 14.06.2013 12:35 hod.
Požár v nemocnici objasněn. Policisté obvinili 83letého muže
Policisté v těchto dnech vypátrali a zadrželi 83letého muže, kterého obvinili ze zločinu obecného ohrožení a z přečinu vydírání. Je důvodně podezřelý, že dne 22. 5. 2013 v budově Neurochirurgické kliniky FN Hradec Králové zapálil v prostorách vestibulu několik kusů nábytku, které zahořely a zapříčinil tak bezpodmínečně nutnou evakuaci 19ti lidí, kterým bezprostředně hrozila újma na životě.

Hradec Králové - 22.05.2013 11:51 hod.
Batole strhl policista z okenního parapetu na poslední chvíli
Královéhradečtí policisté z Obvodního oddělení policie II byli včera krátce po čtrnácté hodině vysláni do ulice ČSA na Slezské Předměstí v Hradci Králové. Jednapadesátiletá žena totiž oznámila, že z okna v prvním patře jednoho z činžovních domů padají na chodník dětské hračky. Dále vyslovila obavy o malé dítě, které se mělo v tomto bytě nacházet. Žena dostala údajně strach, aby nevypadlo z okna ven.

Hradec Králové - 05.05.2013 14:49 hod.
Obnovení provozu MHD v centru Hradce Králové
Od soboty, dne 4. května 2013, dojde k obnovení provozu autobusů MHD ulicemi Dukelská a S.K. Neumanna v centru města Hradec Králové. Vjezd bude na základě povolení předčasného užívání povolen pouze vozidlům dopravního podniku a vozidlům stavby. Všichni ostatní účastníci silničního provozu nebudou moci vozovku užívat. Upozorňujeme zejména cyklisty, že zákaz vjezdu platí i pro ně.

Hradec Králové - 22.04.2013 09:10 hod.
Muž zemřel po střetu se sanitkou
V pátek 19.4.2013 v 23.25 se stala v Hradci Králové na Rašínově třídě tragická dopravní nehoda, při které na místě zemřel chodec. Muž přecházel vozovku mimo přechod a v místě, kde je pro vozidla povolena rychlost 70km/h.

Novější Starší

Krimi zprávy Zprávy Krimi zprávy - TV Prima Video Fotogalerie dorpavních nehod Foto Policejní pátrání PátráníKrimi zprávy na Primě


Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Policejní pátrání
Policie pátrá po těchto osobách
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Zprávy z okolí:   Jičín  Náchod  Nymburk  Pardubice  Rychnov nad Kněžnou  Trutnov  

Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@krimidoma.cz
TOPlist